Wykształcenie

Jestem psychologiem, pedagogiem i psychoterapeutą. Ukończyłam studia magisterskie z pedagogiki resocjalizacyjnej, później z psychologii (specjalizacja kliniczna). Uczyłam się w czteroletniej Szkole Psychoterapii Psychodynamicznej prowadzonej przez Krakowskie Centrum Psychodynamiczne. Szkolenie całościowe, rekomendowane przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne, akceptowane przez Narodowy Fundusz Zdrowia. Posiadam Dyplom Psychoterapeuty Psychodynamicznego.

 

Doświadczenie

Od 2008 roku pracuję w Zespole Szkół i Placówek Specjalnych w Krakowie. Poczatkowo jako wychowawca obecnie jako psycholog dzieci i młodziezy z niepełnosprawnością intelektualną, zaburzeniami zachowania, trudnościami emocjonalnymi. Kształciłam się w trakcie staży i praktyk w szpitalach psychiatrycznych, ośrodkach zajmujących się psychoterapią (m.in. Uniwersytecki Szpital Kliniczny w Krakowie, Specjalistyczny Szpital im. dr. J. Babińskiego, Krakowskie Centrum Terapii Uzależnień). Jestem współzałożycielem Stowarzyszenia Psychoterapeutów Dziecięcych im. Donalda Winnicotta.

IMG_20180819_111533.jpg
 
 
IMG_20180807_162928.jpg

gabinet psychoterapii

Od 2010 roku prowadzę prywatny gabinet psychoterapii. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej. Pracuję zgodnie z zasadami Kodeksu Etyczno–Zawodowego Psychologa i Kodeksu Etycznego Psychoterapeuty. Swoją pracę poddaję regularnej superwizji u certyfikowanych superwizorów Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego i Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.